Par mums

SIA “Wood ART.LV” ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kurš jau 15 gadus piedāvā savus pakalpojumus visa veida galdniecības izstrādājumu izgatavošanai, restaurēšanai un montāžai. Šobrīd uzņēmumam ir sava ražotne Rīgā, spēcīga un inovatīva komanda, plašs klientu loks Latvijas celtnieku un īpašumu attīstītāju vidū, kā arī veicam projektus ārpus Latvijas. Esam specializējušies darbā ar pasūtījumiem būvobjektos. 

Pieaugošās klientu vēlmes liek mums mainīties līdzi un attīstīt aizvien jaunus darbības novirzienus. Investējot mūsdienīgās tehnoloģijās un uzņemoties sarežģītus projektus, gūstam pieredzi un iespējas piedāvāt kvalitatīvu un konkurētspējīgu produkciju un servisu saviem klientiem. 

Galvenais ir sajūtas. Saprotot, ka videi, kurā cilvēks strādā, atpūšas, dzīvo ir ļoti liela ietekme uz viņu, ar pilnu atbildību strādājam, lai nodrošinātu mūsu klientam optimālāko apkārtni un sajūtas kurās gribas atgriezties. No pirmās skices, līdz pabeigtam projektam, mūs priecē iespēja piedalīties Jūsu labsajūtas radīšanā. 

 

Mums ir svarīga Jūsu harmonija! 

Uzskatām, ka katram, kuram ir izdevies kaut ko sasniegt ir jāierauga arī tie, kuriem ir nepieciešams atbalsts. Tādēļ uzņēmums katru gadu piedalās dažādos labdarības pasākumos atbalstot tos, kam tas visvairāk ir nepieciešams.